آیین تکریم و معارفه شهردار گراش برگزار شد

💠 آیین تودیع و معارفه شهردار گراش برگزار شد

✍🏻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گراش، آیین تودیع و معارفه شهردار گراش، امروز (۲۸ اردیبهشت ماه۱۴۰۱) با حضور مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری فارس به همراه هیئت همراه، فرماندار گراش، امام جمعه شهرستان، رییس ادارات وجمعی از معتمدین، خیرین و مسئولین شهری برگزار شد.

🔹مهندس مهدی حلیمی بعنوان شهردار گراش معارفه شد.

حلیمی ۴۸ ساله دارای مدرک مهندسی عمران میباشد. حلیمی از سال ۱۳۹۶ و آغاز شورای پنجم تاکنون شهردار خور بوده اند. پیش از شهرداری خور، مهندس حلیمی که اهل استهبان است، ۱۷ سال در شهرداری استهبان در سمت‌های مختلف حضور داشته است. او چهار سال نیز در شهرداری‌های داراب، سروستان، کوهنجان و هماشهر خدمت کرده است که مهمترین آن سرپرستی شهرداری هماشهر است. 

🔴دکتر علیرضا دانشور، رییس شورای اسلامی شهر گراش ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های عبدالحسین مهروری، شهردار سابق، انتصاب مهندس مهدی حلیمی بعنوان شهردار جدید گراش را تبریک گفت.

🔸علیرضا دانشور:طبع شهروندان گراشی بزرگ و قطعا توقع مردم شهر گراش و ما در مسئولیت شورا بعنوان نمایندگان مردم از شهردار محترم نیز بالاست و این حق بجایی است وباید شهر روز به روز بهتر شود تا مردم از هر لحاظ این تغییر را لمس و احساس آرامش کنند.

◼️مهروری، شهردار سابق ضمن تشکر از همکاری مسئولین به بیان مشکلات شهر پرداخت و چشم انداز پروژه ها واقدامات آینده را بیان و خواهان تکمیل و ادامه ی پروژه هاشد.

⚪مهندس حلیمی ضمن تقدیر وتشکر از مردم و خیرین با سخاوت گراش که زبانزد همه هست گفت:ان شالله در آینده با استفاده از ظرفیت جناب مهندس حسین زاده، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و امام جمعه شهرستان گراش بتوانیم گام های بزرگی در جهت تحقق اهداف و ترقی شهر برداریم.

▫️در پایان با اهداء لوح و هدایایی از زحمات و تلاش های عبدالحسین مهروری، شهردار سابق گراش ومهندس غلامی سرپرست شهرداری، تقدیر و قدردانی بعمل آمد و با حکم استاندار فارس حلیمی بعنوان شهردار گراش منصوب شد.

————‌———————————-
وب‌سایت:
http://www.gerash.ir

‌ واتساپ:
https://chat.whatsapp.com/GlxiAhu2QtB6wheNOc8viC

صفحه اینستاگرام:
@Shahrdari.Gerash