تجلیل از کادر فنی و بازکنان تیم فوتبال هلال احمر

به گزارش روابط عمومی؛
⚽صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان گراش دکتر غلامپور، اعضای شورای اسلامی شهر وشهردار،مهندس یوسفی نماینده دفتر دکتر حسین زاده و جمعی از پیشکسوتان ورزشی، از کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال هلال احمر گراش تجلیل شد.

🔹دکتر غلامپور، فرماندار شهرستان گراش :از زحمات و تلاشهای تیم هلال احمر به دلیل افتخار آفرینی در عرصه فوتبال تقدیر و تشکر میکنم، مشکلات متعددی گریبان حوزه های مختلف علی‌الخصوص ورزش می باشد وما باید دست به دست هم دهیم و با تلاش و کوشش این مسیر را ادامه دهیم.

🔹دکتر علیرضا دانشور رئیس شورای اسلامی شهر گراش: گروه هایی که در حوزه های فرهنگی،هنری،ورزشی و… فعالیت می کنند باید به طریقی دیده شوند تا الگو و مشوق دیگر گروه ها باشند.

▫️دانشور افزود:مسئولین باید از گروه های فعال در حوزه های مختلف حمایت کنند، زحمات و تلاش های کادر فنی تیم هلال احمر و در راس آنها آقای فرسوده بر هیچکس پوشیده نیست و نیازمند حمایت مسئولین ورزشی در سطح کلان می باشد.

🔹مهندس یوسفی نماینده دکتر حسین زاده:عدم نبود شورای راهبردی در شهر گراش باعث وجود مشکلات شده لذا باید این موضوع پیگیری شود.

▫️وی ادامه داد :با تلاش و پیگیری دکتر حسین زاده نماینده مردم توانسته ایم چند میلیارد بودجه برای اتمام مجموعه ورزشی محبی اختصاص دهیم، لازم است از حمایت‌های خیرین گرانقدر نیز صمیمانه سپاسگزاری کنیم زیرا اکثر مشکلات حوزه ورزش توسط این عزیزان مرتفع شده است.

🔹حسین مهروری شهردار گراش افزود: مقایسه کردن امکانات هر شهر با شهر های دیگر منطقی نیست و باید گروه های فعال از امکانات در دسترس شهر خود استفاده کافی را داشته باشند.

▫️مهروی در ادامه داشتن اتحاد و همدلی،مدیریت جهادی و کار آمد و همچنین دوری از حاشیه را باعث پیشرفت شهر بیان کرد.

🔹اسماعیل حسن نژاد رئیس سابق هیات فوتبال تصریح کرد:لازم است برای تیم فوتبال هلال احمر اسپانسر و شرکت بزرگی در نظر گرفته شود تا هزینه های تیم تامین شود.

▫️در آخر دکتر دانشور ضمن تشکر از زحمات همه پیشکسوتان ورزشی شهرستان بیان کرد: شورای اسلامی شهر با کمال افتخار قدردان گروههای فعال در همه حوزه ها که باعث سربلندی و افتخار شهرستان شده اند، است.