پیام تبریک دکتر خداشناس شهردار گراش به مناسبت فرارسیدن سال نو

یا مقلب القلوب و الا بصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال
به نام آفريننده زيباييها

بار دیگر نوروز با تمام زیبائیهایش فرا می رسد ،بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می آید و بار دیگر طبیعت رخ می نمایاند و جلوه ای از آفرینش وجلال الهی آشکار می شود.
اینجانب برخود وظیفه میدانم حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی هموطنان علی الخصوص شهروندان گراش بویژه خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و پرسنل زحمت کش شهرداری گراش تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال برای شما وخانواده محترمتان مسئلت می نمایم.
سال ۹۸ با افتخارات عمرانی و پروژهای زیادی از خورد و کلان، افتخار کلنگ زنی و افتتاحیه های متعدد را پشت سر گذاشتیم ان شاالله در سال آتی سرشار از پروژه های عمرانی بوده و با توسعه روز افزون شهر همراه باشد.
سالی که گذشت باخوبي ها و بدي ها، هر آنچه كه بود، برگي ديگر از دفتر روزگار ورق خورد ، برگ ديگري از درخت زمان بر زمين افتاد لذا بدينوسيله ضمن تبريك مجدد فرا رسیدن سال نو اميد است در سال جديد نيز راه پر افتخار خدمتگزاري به مردم شريف و قدرشناس گراش را با اتكال به الطاف بيكران الهي تحت توجهات حضرت ولي عصر (عج) و رهبري حكيمانه مقام معظم رهبري و با معاضدت و همكاري همه پرسنل و با درايت و مديريت عالي استاندار محترم و معاونين ارجمند ايشان و همدلي و مشاركت همه دلسوزان سپري نمائيم. خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار

دکتر ابراهیم خداشناس
شهردار گراش
بهار 1399