شهرداری و شورای شهر گراش در جمع نمازگزاران روزه دار، گزارش عملکرد دادند

جمعه ۱۶ رمضان نمازگزاران روزه دار شاهد ارائه عملکرد شهرداری و شورای شهر و برنامه های آینده مدیریت شهری گراش بودند.
در راهروی ورودی حسینیه اعظم گراش «محل برگزاری نماز جمعه », نمازگزاران با بنرهای ایستاده در طرفین راهرو روبرو شدند. در این نمایشگاه مجموعه‌ای​ از فعالیت های مختلف عمرانی، فرهنگی، ورزشی واداری که طی حضور شورا و شهردار جدید شهر گراش انجام گرفته بود که بر روی ۳۰ عدد بنر استندی با قالبی یکسان ارائه شده بود. همچنین چکیده عملکرد و برنامه های آینده ی شهرداری و شورا جهت مطالعه بیشتر در قالب بروشور در بین نمازگزاران توزیع شد.
شهرداری و شورای شهر در ورودی سالن اصلی حسینیه نیز با بنر تجلیل از خیرین شهرساز، از اقدامات زیبای این بزرگان تقدیر کردند .
نائب رییس شورای شهر در بین الصلاتین عملکرد شورا و شهرداری را تشریح کرد. مصطفی خورشیدی نائب رییس شورای شهر گراش با ارائه گزارش خدمات و عملکرد شهرداری و شورای شهر خاطرنشان کرد آنچه که شهروندان در قالب عوارض و… به شهرداری پرداخت می‌کنند مستقیما جهت پیشرفت و آبادانی شهر هزینه میشود و در واقع شهروندان هستند که با کمک شهرداری ، شهر را می سازند.
خورشیدی یادآور شد شورا در تلاش است تا با ارائه و پیگیری پروژه های کلان بودجه های دولتی مناسب را جذب نموده و به عنوان مثال پروژه احداث سد و تفرجگاه تنگ آب با جذب یک و نیم میلیارد تومان بودجه دولتی در دست احداث است. با این حال که وضعیت درآمدی شهرداری ها از بودجه های دولتی در این برهه زمانی بسیار نامناسب است و اینجاست که حضور خیرین و سرمایه گذاران بیش از پیش احساس میگردد.
خورشیدی افزود گراش مهد خیرین است و در کشور زبانزد خاص و عام است و کارهای خیر خیرین محترم قابل شمارش نیست. با این حال در عرصه عمرانی و شهرسازی هنوز پتانسیل هایی وجود دارد که دست خیرین محترم را می بوسد. شورا به عنوان نمایندگان مردم و شهرداری به عنوان بازوی کار پروژه های آماده ی اجرا طراحی کرده است که با اعلام آمادگی خیرین محترم آماده عملیاتی شدن است.
نایب رییس شورای شهر ، فقیهی کیا را با عنوان شهردار متعهد ، فنی ، پاکدست و دلسوز معرفی کرد و از زحمات ایشان و مجموعه شهرداری تقدیر کرد.
در پایان و پیش از اقامه نماز جمعه از خیرین شهرساز تقدیر به عمل آمد. حاج عبدالحسین محبی، حاج غلامرضا مسلمانی، بانو فتح پور، حاج جانعلی جابری و حاج رضا فدایی ، بزرگان و خیرین شهرسازی بودند که از آنها تقدیر به عمل آمد و از مهندس شهسواری رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نیز به پاس تلاش در جذب بودجه سد تنگ آب تقدیر شد.