جستجو

منشور اخلاقی کارمندان شهرداری گراش

شهرداری گراش بعنوان یک نهاد عمومی و شهروند­مدار، در راستای تعالی اخلاق انسانی و اسلامی در پیشگاه خداوند متعال و آحاد شهروندان و تمامی ذی­نفعان خود، پایبندی و اهتمام کامل به ارزش­های زیر را در تمام سطوح سازمانی، سرلوحه کاری خویش می­نماید.

– کارکنان شهرداری گراش بر این باورند که شهروندان، متولیان واقعی شهرند، و از این رو حضور آنان را در شهرداری مغتنم می‌شمارند.

– کارکنان شهرداری گراش باور دارند که عزت، احترام و تکریم مراجعان از مهمترین مسئولیت آنان است و تمام تلاش خود را معطوف به حفظ منزلت شهروندان در فرآیند ارتباط متقابل می‌نمایند.

– کارکنان شهرداری گراش خود را ملزم می­دانند قوانین، مقررات و ضوابط اداری را رعایت و اجرا نموده و از هرگونه سوء استفاده از موقعیت شغلی و تبعیض در ارایه خدمات خودداری نمایند.

– کارکنان شهرداری گراش خود را مکلف می‌دانند تا با دقت و نظم کافی امور شهروندان و وظایف محوله را در کوتاهترین زمان ممکن به انجام برسانند و کوشش خواهند نمود تا از اتلاف وقت در شهرداری جلوگیری نمایند.

– کارکنان شهرداری گراش با رعایت نظم، آراستگی، وقت‌شناسی، پشتکار، مسئولیت‌پذیری و در کمال خوشرویی، ادب، نزاکت، عدالت و انصاف آماده پذیرش شهروندان و انجام وظیفه در محل خدمت ‌باشند.

– کارکنان شهرداری گراش مصمم هستند تا در فضای اداری امکانات و شرایط مناسبی را برای استقرار مراجعین محترم اختصاص داده و خدمات خود را با کیفیت مطلوب و به شیوه‌ای مناسب و نوین در اختیار آنان قرار دهند.

– کارکنان شهرداری گراش خود را موظف می‌دانند تا با توجه به حوزه فعالیت خویش و با رعایت مقررات، ضوابط و سلسله مراتب اداری، به درخواست مراجعین گرامی پاسخی شفاف، کامل و قانونی در اسرع وقت ارائه نمایند.

– کارکنان شهرداری گراش بر این اعتقاد می‌باشند که مبنای ارزیابی فعالیت آنان جلب نظر و رضایت شهروندان است، از این رو با ابتکارات مثبت و متناسب با نوع فعالیت خود به تلاش مجدانه و صادقانه در شهرداری بپردازند.

– کارکنان شهرداری گراش استقبال خود را از انتقاد و پیشنهاد شهروندان در کلیه مصادیق امور شهرداری اعلام نموده و در جهت ارج نهادن به نظرات مردم، از آن به عنوان زمینه‌ساز رشد و ارتقاء خدمات شهرداری استفاده می‌نمایند.

– کارکنان شهرداری گراش خود را ملزم می‌دانند تا ضمن دانش‌ افزایی و به روز‌ رسانی معلومات در‌ خصوص شغل و محل خدمت، به هنگام حضور ارباب‌ رجوع، از بی‌توجهی و یا انجام دیگر کار‌های غیر ضروری خودداری نموده و راهنمایی لازم و مقتضی را بعمل آورند.

– کارکنان شهرداری گراش خود را موظف می‌دانند تا با هماهنگی مسئولین مربوطه محل کار خود را ترک نمایند و در محیط اداری از انجام اعمال و رفتاری که موجب تضییع حقوق دیگران و باعث بروز خدشه به جایگاه شهرداری و سایر همکاران ‌گردد، اجتناب نمایند.

– کارکنان شهرداری گراش اعلان می‌دارند از مظاهر فساد اداری مانند توصیه، سفارش و اعمال سلیقه در تصمیم‌گیری‌های خارج از شئون اداری خودداری نموده و بر اساس ضوابط و مقررات در راستای اهداف والای شهرداری و با هدف جلوگیری از اتلاف سرمایه عمومی شهر انجام وظایف نمایند.

پیوندهای کاربردی

  • خدمات الکترونیک
  • عوارض خودرو
  • شهرسازی و نوسازی
  • سامانه ۱۳۷

تماس با ما

  • آدرس: فارس،گراش،بلوار شهرداری
  • تلفن: ۵۲۴۴۰۱۳۷_۰۷۱
  • فکس:۵۲۴۴۵۴۱۰_۰۷۱
  • ایمیل: info@gerash.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت نزد شهرداری گراش محفوظ است.